ASISTENTI MEDICALI pentru BELGIA - Medicina, Sanatate - Locuri de Munca - Panou de anunţuri - Scoala Sanitara
Mini-chat
200

Scoala Postliceala Sanitara

Panou de anunţuri

Principală » Panou de anunţuri » Locuri de Munca » Medicina, Sanatate [ Adaugă anunţ nou ]

ASISTENTI MEDICALI pentru BELGIA
Strainatate | 2012-04-24, 6:52 PM
Firma EUROPEAN MEDICAL JOBS :
-recruteaza asistenti medicali pentru spitale si case de odihna din Belgia, fiind una dintre cele mai active si cu rezultate foarte bune in Belgia
-recupereaza, la cerere dovada echivalarii diplomei de asistent medical in Belgia si documentele originale aflate la ministerele belgiene
-depune, la cerere dosarul pentru obtinerea echivalarii diplomei de asistent medical ,respectiv a dreptului la munca in Belgia.
-ofera locuri de munca in Belgia conform conditiilor de mai jos.
Relatii : Joita Vasile
Tel.: 0722503587;
e-mail : joita_vasile@yahoo.com

Descrierea postului
pregatirea si distribuirea medicamentelor, schimbarea pansamentelor, alimentatie, injectii, recoltari biologice, sonde urinare, sonde gastrice, perfuzii., toalete partiale si totale la persoane cu handicap

Cerinte
- diploma de calificare asistent medical (studii postliceale de 3 ani sau studii superioare)
- cunostinte de limba franceza sau flamanda (nivel minim solicitat B1 mediu-avansat)
-seriozitate

Oferta (bonusuri, beneficii)
- echivalarea diplomei si angajare in spitale sau maison de repos
- contract pe durata nedeterminata
- salariu net 1500 euro + sporuri (weekend, zile de sarbatoare, ture de noapte)
- alocatii familiale
-sprijin in gasirea locuintei
-sprijin in angajarea sotilor
-obtinerea permisului de munca

EUROPEAN MEDICAL JOBS
OrasBUCURESTI
Domeniu de activitateSanatate
AdresaBd Allende 3/3/1, 6140 Fontaine l’évêque

Adăugat de: annuka | Persoană de contact: Joita Vasile E | Telefon: 0722503587
Vizualizări: 263 | Valabil până la: 2012-05-24 | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar