Asistent medical pediatrie Brasov- Harman - Medicina, Sanatate - Locuri de Munca - Panou de anunţuri - Scoala Sanitara
Mini-chat

200

Scoala Postliceala Sanitara

Panou de anunţuri

Principală » Panou de anunţuri » Locuri de Munca » Medicina, Sanatate [ Adaugă anunţ nou ]

Asistent medical pediatrie Brasov- Harman
Informaţie, Ofertă, Full-time | | Poză 2012-05-12, 12:11 PM
Tipul ofertei: Full Time Nivel cariera Liceu, Scoala postliceeala, Facultate

Salariu oferit: dupa interviu

Tara: Romania

Oras(e): Brasov

Data introducerii: 08-05-2012

Posturi disponibile: 1 (La acest anunt au mai aplicat 24 persoane)
Firma: Linden Kindergarten

Adresa: Str. Dorobanti Nr. 143, Harman, Brasov, judet Brasov

Descrierea firmei:
 Gradinita este puntea care asigura trecerea de la familie la colectivitate.

Suntem constienti de importanta acestui prim si mare pas pe care copilul trebuie sa il faca de aceea consideram ca trebuie sprijinit atat de catre familie cat si de noul mediu la care copilul trebuie sa se adapteze respectiv de catre gradinita.

Descrierea postului:

- Trierea copiilor la sosirea acestora in unitate
- Supravegherea portionarii mancarii
- Tine legatura cu medical gradinitei si cu sanepid-ul
- Acordarea primului ajutor in caz de nevoie
- Completarea si administrarea fiselor medicale
- Administrarea cabinetului medical

Cerinte:

- Diploma asistent medical (liceu sanitar sau scoala postiliceala cu specialitatea de asistenta medicala)
- Aviz de libera practica
- Asigurare malpraxis
- Cu experienta pediatrica (constituie avantaj)
- Persoana serioasa, calma, responsabila, fire vesela, adaptabila, optimista

Oferta (bonusuri, beneficii):

- oportunitatea de a munci intr-o echipa tanara, entuziasta
- conditii europene de lucru

Adăugat de: annuka | Persoană de contact: Ioana Tirea E W | Telefon: 0754010249 | Tag-uri: sanatate, harman, loc de munca, Job, copii, medical, gradinita, brasov, salariu, asistenta medicala
Vizualizări: 623 | Valabil până la: 2012-12-31 | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 1
avatar
0 Spam
1
sunt asistent medical principal am lucrat la ortopedie 5 ani in prezent lucrez la neurologie ador copii sunt serioasa,ordonata,puntuala.
avatar