Mini-chat
200

Scoala Postliceala Sanitara

Panou de anunţuri

Principală » Panou de anunţuri » Locuri de Munca » Medicina, Sanatate [ Adaugă anunţ nou ]

Asistent medical generalist
Informaţie, Ofertă, Bucuresti, Full-time | 2012-05-12, 11:47 AM
Descrierea firmei:

Centru medical ambulator si spital, ce asigura cosultatii alergologie, dermatologie, cardiologie, recuperare-fiziokinetoterapie, psihologie-logopedie, ATI, SPITALIZARE CONTINUUA SAU DE ZI,si tratamente ORL pentru toate varstele, testare auz, protezare auditiva, inclusiv fixare chirurgicala a protezei auditive partial implantabile = BAHA, CHIRURGIE RECONSTRUCTIVA PROTETICA in pierderi mari de substanta in: malformatii congenitale, operatii mari (chiar si cancer = tumori) accidente, cand nu se mai poate interveni pe cai chirurgicale obisnuite.

SCOPUL = TRATAMENTE DE SPECIALITATE IN DIVERSE DOMENII ENUMERATE MAI SUS,redarea auzului si infatisarii umane, cat mai aproape de normal;
Descrierea postului:

Participa la examene si tratamente ORL, chirurgie reconstructiva cranio-faciala si a corpului, in regim ambulator si spitalizare de zi experienta in domeniul chirurgical si/sau ATI. Cerinte

Cunostinte: nivel mediu sau avansat, chiar si pensionari, persoana energica, cooperanta, apropiata de bolnavi, cu o buna integrare in colectiv, cunostinte calculator, engleza. Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu bun, negociabil, bonusuri banesti, eventual si ore suplimentare.

Adresa Calea Dorobantilor, 32A, Etaj 1, Sector 1, a 2, Ap. 47, Bucuresti, judet Ilfov
Adăugat de: annuka | Persoană de contact: anonim E W | Tag-uri: nas, CARDIOLOGIE, ALERGOLOGIE, TOATE VARSTELE, IMUNOLOGIE, PSIHO-LOGOPEDIE, RECUPERARE-FIZIOKINETOTERAPIE, FATA, proteze cranio-faciale, Baha
Vizualizări: 195 | Valabil până la: 2012-06-12 | Rating: 0.0/0
Total comentarii : 0
avatar